FootballMate

FootballMate, strateji iş planları hazırlamaq, həyata keçirmək və idarə etmək üçün istifadə StrategyMate proqramının futbol klublarına adaptasiya edilmiş şeklidir.Bu paketdə İdarəçilər, Məşqçilər, futbolçular və azarkeşlər üçün ayrı-ayrı menyular iştirak etməkdədir. İdarəçilər FootballMate vasitəsiylə SWOT Analizi, Futbolcu Değerlendirme matrisleri, İş Modeli kətan hazırlayır, klubun müvəffəqiyyətli və qarlı olması üçün strateji meydana gətirər, məşqçilər və futbolçulara hədəf verir, performanslarını ölçmək üçün KPI təriflərlər. Proqramı tanımaq üçün pulsuz sınaq versiyasını istifadə edərək gəlir.

YÖNETİCİ TANIMLAMA

FootballMate sisteminde kulübün yöneticileri tanımlanır. Yöneticiler kulübün stratejik planlarını bu sistem içinde tanımlar ve yönetirler. FootballMate yöneticilerin stratejik yönetim aracı olacaktır.  

ANTRENÖR TANIMLAMA

FootballMate sisteminde antrenörler tanımlanır. Antrenörler stratejik planlar doğrultusunda futbolculara taktik ve görev verir. FootballMate antrenörlerin stratejik yönetim aracı olacaktır.  

FUTBOLCU TANIMLAMA

FootballMate sisteminde takımdaki futbolcular tanımlanır. Antrenörler futbolculara taktik ve görev verir. Ayrıca, FootballMate içinde taraftarlar da tanımlanır. Taraftarlar futbolculara 10 üzerinden not verir.  

VİZYON,MİSYON,DEĞERLER

Futbol kulübünün misyon, vizyon ve değerleri FootballMate içinde tanımlanır. Bu bilgiler antrenörler, futbolcular ve taraftarlar ile paylaşılır. Kulüp yönetimi bu misyon ve vizyon çerçevesinde stratejiler oluşturur. 

KULÜBÜN HEDEFLERİ

Yöneticiler, kulübün hedeflerini FootballMate içinde belirler ve yönetirler. Bu hedefler, kulübün yönetim ve iş stratejilerini belirler. Hedeflere ulaşıp, ulaşılamadığı KPI'ler ile ölçülür. 

SWOT ANALİZİ

Kulübün ticari ve sportif olarak, güçlü ve zayıf yönleri SWOT matrisine işlenir. Kulübün başarısı, zayıf olan alanları, güçlendirmek, fırsatları değerlendirmek ve tehditleri en aza indirmekten geçer.

FD MATRİSİ

Yöneticiler ve antrenörler tüm futbolcuları düzenli bir program dahilinde değerndirirler. Futbolcular da değerlendirme tablosunda (FD Matris) kendi durumlarını izleyip, eksikliklerini giderirler.

İŞ MODELİ KANVASI

Yöneticiler kulübün iş modelini FootballMate içindeki Business Model Canvas'a işlerler. İş modeli kanvası kulübü başarılı ve karlı hale getirecek önemli bir stratejik yönetim aracıdır.

AJANDA/GÖREVLER

Yöneticilerin ve antrenörlerin, futbolculara verdikleri görevler ve çalışmalar FootballMate içinde tanımlanır ve yöneticilir. Footballmate stratejik çalışmaların yönetim aracıdır.

FUTBOLCU TRANSFERİ

Kulübün futbolcu transfer süreci Footbaalmate üzerinden takip edilir. Yöneticiler, antrenörler ve hatta taraftarlar kimin, ne zaman transfer edileceğini sonuçlanıncaya kadar adım adım takip edebilirler.

TARAFTAR ANKETLERİ

Taraftarlar FootballMate üzerinden futbolculara not verebilmektedir. Yöneticiler ve antrenörler futbolculara verilen notları takip edip, antreman ve kondisyon çalışmalarını arttırırlar.

FUTBOL TAKTİKLERİ

Antrenörler futbolcularına uygulatacağı taktikleri FootballMate üzerinden aktarabilir. Taktiklerin şema ve yazı ile futbolculara iletilmesi antrenörlerin işini kolaylaştıracaktır.

ELAGANTA YAZILIM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

 • Eleganta Yazılım ekibi, fonksiyonel ve kullanımı kolay yazılımlar geliştirmiş. FootballMate programı biz futbol tutkunlarının ihtiyacını karşılayan bir program. Kullanım kolaylığı ve iPad uyumluluğu yazılımı çok pratik hale getirmiş. Yazılım ekibini tebrik etmek gerekir.

  Cemil Akbaba
 • Firma yöneticileri, FootballMate programınını geliştirirken tecrübeli kulüp yöneticilerinden danışmanlık ve destek almış. Footballmate programı yöneticiler, antrenörler ve futbolcular için bir yönetim ve iletişim aracı. İçerik, fonksiyon ve ayrıca görsel özellikleri açısından programını çok başarılı buldum.

  Cengiz Çalışır
 • Eleganta Yazılım spor sektöründe çok başarılı programlar geliştiren bir firma. Yazılımın menü yapısı ve görsel özellikleri bence mükemmel. Ayrıca, Kulüp yöneticileri için stratejik bir yönetim aracı. FootballMate programını tüm yönetici arkadaşlarıma öneriyorum.

  Asım Tüzüner

30 KULLANICI

6,800TL Yıllık Ücret + KDV

 • Maks. 30 Kullanıcı Sınırlı
 • Maks. 100 Taraftar Sınırlı

YILLIK ÜCRET + KDV

100 KULLANICI

12,500TL Yıllık Ücret + KDV

 • Maks. 100 Kullanıcı Sınırlı
 • Maks. 250 Taraftar Sınırlı

YILLIK ÜCRET + KDV

250 KULLANICI

24,600TL Yıllık Ücret + KDV

 • Maks. 250 kullanıcı Sınırlı
 • Maks. 1,000 Taraftar Sınırlı

YILLIK ÜCRET+ KDV

KULÜBE ÖZEL SİSTEM

149,000TL Lisans Ücreti + KDV

 • Sınırsız Kullanıcı
 • Sınırsız Taraftar

LİSANS ÜCRETİ + KDV

İLETİŞİM FORMU

Eleganta Yazılım ve Teknoloji Hizmetleri, 1. Orta Sokak Çıkmazı, No 8 D.2 Göztepe / Istanbul, Telefon: +90 216 3569756 E-Mail: info@elegantas.com
© Telif Hakları Dr. Tamer Şıkoğluna aittir.